KAPLAN DÖNER’E 8. KEZ UZUN VADELİ KALİTE ÖDÜLÜ

Son yıllarda hazırladığı 3 ürünle kalite kontrolüne giren Kaplan Döner 3 Altın madalya ödülüne layık görüldü.

Hüseyin İşlek / HAYPA.de

Almanya ve Avrupa’nın en tanınmış markası olan ve dünyanın 11 ülkesinde satışa  sunulan KAPLAN DÖNER’in 3 ürününe başkent Berlin’de “Almanya Tarım Toplum Derneği – Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft (DLG)” tarafından bu yıl da 8. kez “Uzun Vadeli Kaliteli Ürün Ödülü” verildi. 1885 yılında mühendis ve yazar Max Eyth tarafından kurulan DLG “Süt Forumu” çerçevesinde verilen kalite ödüllerine firma olarak 8 yıldır katılan Kaplan Döner bu ödüllere 8. kez layık görüldü.

Biz Kaplan Döner Bayrağını çok daha fazla ülkeye dikmeyi hedefledik

Babası Remzi Kaplan’dan yaklaşık 12 yıl önce görevi devralan ve üretimin başına geçen Kaplan  Döner’in CEO’su Belgin Kaplan, ürünlerinin 11 ülkede başarıyla pazarlandığını ve hedeflerinin Kaplan Döner bayrağını çok daha fazla ülkeye dikmek olduğunu söylüyor ve ekliyor: “12 yıl önce görevi babamdan aldıktan sonra üstüne her gün yenilerini katarak şirketleri büyütüyoruz, gruplaşıyoruz, şubeleri ve pazarlarına girdiğimiz ülkeleri artırıyoruz.”

Kaplan Döner’e 3 ürünle 3 ALTIN madalya

DLG Alman Sağlık Tarım Toplum Derneği değişik kategorilerde ürünleri devamlı olarak denetimden geçiriyor. Tadını, lezzetini ve döner içindeki katkı maddelerini kontrol edip değerlendiriyor. Biz de Kaplan Döner olarak 8 yıldır katıldığımız bu kontrollerde 8. kez “Altın Ödül” alıyoruz. Bu yıl 3 ürünle katıldık, her üçünde de en iyi ürün ödülüne layık görülerek 3 “Altın Madalya” aldık. Biz yaptığımız ürünlerden yüzde yüz eminiz ama bunu resmi bir kuruluşun onaylaması ve tescillemesi mutlaka çok önemli bir teyit bizim için. Bu yıl kalite kontrolüne giren uluslararası bin kadar firma arasından aldığımız bu onaylar ve 3 ödüle layık görülmek bizim için daha anlamlı ve gurur verici. Bu onay hem şirketimiz, hem müşterilerimiz, hem de tüketiciler için büyük önem taşıyor.

KAPLAN DÖNER’E 8. KEZ UZUN VADELİ KALİTE ÖDÜLÜ” için bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir