8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kadın ve erkek A takımlarımız karma maç yaptı. Kulübümüz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü çeşitli etkinliklerle kutladı. Türk sporunun lokomotifi Fenerbahçemizin takımları bu anlamlı günde sahaya çıktı. İlklerin kulübü Fenerbahçemizin futbol, basketbol ve voleybol kadın-erkek A takımları karma maç yaptı.
Futbol maçına Samandıra Can Bartu Tesislerimiz, basketbol maçına Metro Enerji Salonu, voleybol maçına da Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimiz ev sahipliği yaptı.
![](http://gazetem.eu/wp-content/uploads/2022/03/fenerbahce-8-Mart-003-1024x793.jpg)
Voleybol gösteri maçını Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt, basketbol maçını da Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Kemal Danabaş takip etti.
![](http://gazetem.eu/wp-content/uploads/2022/03/fenerbahce-8-Mart-002-1024x576.jpg)
Maçlar renkli görüntülere sahne olurken, kadın-erkek eşitliğine vurgu yapıldı. Karşılaşmaların ardından erkek oyuncularımız, kadın sporcularımıza çiçek hediye etti ve sporcularımız ile teknik ve idari kadrolarımız hep birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.
![](http://gazetem.eu/wp-content/uploads/2022/03/fenerbahce-8-Mart-001-1024x576.jpg)
Bu Maçların Sonucunu Değil; Mücadelesini Tüm Kadınlara İthaf Ediyoruz!