Siyasilerden bayram mesajları

Siyasi isimler, ramazan bayramı nedeniyle sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunuyor.

Siyasi isimler Ramazan bayramına ilişkin sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunuyor. Siyasi parti genel başkanları ve belediye başkanları dahil olduğu birçok siyasi isim, Ramazan bayramını kutluyor.

İşte siyasilerin Ramazan bayramı mesajlarından bazıları…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Eski HDP eş genel başkanı Selahattin Demirtaş Twittter’dan şu paylaşımlarda bulundular:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Rabbime millet olarak bizleri sağlık ve afiyet içinde bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşturduğu için hamdediyorum. Milletimizle birlikte yurt dışında yaşayan kardeşlerimizin, soydaşlarımızın ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” 

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu: “Bayramlarda birliktelik ve kardeşlik; birliktelik ve kardeşlikte de nice bayramlar vardır. Milletimizin ve tüm Müslümanların Ramazan Bayramı mübarek olsun” 

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan: “Sevgi, birlik ve paylaşmanın bayramı #RamazanBayramı’mızı tebrik ediyor, tüm ülkemize sağlıklı ve huzurlu günler temenni ediyorum”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu:

“Ailemizin iki yeni üyesiyle, güzel ülkemizin tüm ailelerine iyi bayramlar dileriz.”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener:

“Bugün hep birlikte bayram soframızda buluştuk…

Memleketimizde kutuplaşmanın ve ayrışmanın son bulduğu, birliğimizin ve beraberliğimizin güçlendiği bayramlara kavuşmak dileğiyle…

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş: “Her günümüzün bayram tadında olacağı huzur ve barış dolu günler de gelecek elbet. Hepinize iyi bayramlar”

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu: “Herkese mutlu, huzurlu bir bayram diliyorum. Ramazan ayı boyunca paylaştığımız iftar sofralardaki gibi birliği, beraberliği ve dayanışmayı bayramda da devam ettirelim”

İzmir Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Tunç Soyer: “Bu bayramın da huzurla, umutla, dayanışmayla, İzmir tadında geçmesini diliyorum. Ramazan Bayramımız mübarek olsun”

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş: “Huzurun evinizden, mutluluğun gönlünüzden hiç eksik olmayacağı, sevdiklerinizle birlikte çok güzel bir bayram geçirmenizi dilerim. Mutlu, sağlıklı, huzurlu günler umuduyla; Ramazan Bayramı’mız mübarek olsun”

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül:  “Umutsuz olmaya, enseyi karatmaya gerek yok. Bu sorunları aşarız. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi koruyalım. Demokrasi ve hukuk içinde yaşamak, eşitlik ve adalet içinde yaşamak, devletten hizmet almak, varlık içinde yaşamak, iyi yaşamak bizim hakkımızdır. Yeter ki haklarımıza ve ülkemize sahip çıkalım”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir