Flaş.. Flaş.. Nuri Şahin dünya devi Borussia Dortmund’a gidiyor

Antalyaspor’da teknik direktör Nuri Şahin’in görevinden ayrıldığı iddia edildi. Nuri Şahin’in yeni takımı da belli oldu

YENİÇAĞ Gazetesi’nin haberine göre;

Antalyaspor’da teknik direktör Nuri Şahin’in görevinden ayrıldığı ileri sürüldü.

Nuri Şahin, futbola başladığı kulüp olan Borussia Dortmund’la anlaştı. Anlaşmaya göre Nuri Şahin, sezon sonuna kadar antrenör olarak çalışacak bu sırada pro lisansını alacak. Şahin, sonraki 4 yılda ise Edin Terziç’in yerine takımın teknik direktörlüğünü üstlenecek.

Nuri Şahin’in ayrılık karşılığında Antalyaspor’dan birikmiş alacaklarından vazgeçtiği, ayrıca üstüne para da ödeyeceği belirtildi.

Nuri Şahin, Antalyaspor’un başına 5 Ekim 2021’de geçti. Bu sürede 92 maçta 38 galibiyet, 23 beraberlik, 31 yenilgi gördü. Bu sezon ise 19 maçta 8 galibiyet, 6 beraberlik, 5 de yenilgi aldı.

Nuri Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Her başlangıç, yeni umutlar ve yeni heyecanlar demek. Hayal ettiklerimizi başarmak ve Antalya şehrinin izlerken gurur duyacağı bir takım olabilmek için çok iyi hazırlandık. Futbolun doğrularını sahaya yansıtmaya, öğrenmeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Ligimizde mücadele edecek tüm takımlara başarılar, tüm sporculara sağlıklı bir sezon dilerim. Büyük Antalyaspor taraftarı sizden ricam; oyuncusuyla, teknik ekibiyle, yönetimiyle tek yürek olmuş bu takımı her maçın son saniyesine kadar desteklemeniz. Siz varsanız hep 1 fazlayız. Siz varsanız hep daha güçlüyüz.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir